Uvodni sat za brucoše

Dragi studenti,

pozivamo vas na Uvodni sat za brucoše koji će se održati u ponedjeljak, 2. listopada 2023. godine u 12.00 sati u Velikoj dvorani Studija, Velimira Škorpika 6 u Šibeniku.

Na Uvodnom satu pozdravit će vas gradonačelnik Grada Šibenika g. Željko Burić te voditelj Studija prof. dr. sc. Bojan Trkulja.

Veselimo se što ćete naše dvorane ispuniti svježim radnim entuzijazmom. Naši profesori vrhunski su stručnjaci u svojem području, pomno odabrani za vas i ovaj jedinstveni sveučilišni studij. Pozivamo vas da zajedno s njima razvijete svoj puni potencijal i pridonesete pozitivnim promjenama u našem društvu.

Želimo vam puno sreće i nemojte zaboraviti da smo vam uvijek na raspolaganju za sva vaša pitanja i nedoumice.

Autor: Ana Fadljević