Održan Info dan o združenom...

29. i 30. lipnja 2023. godine u Velikoj dvorani održan je Info dan o združenom diplomskom studiju u području obnovljivih izvora energije.

Studij je konciparn u sklopu projekta ADRION TRAINEE sufinanciranog iz Europskog fonda za regionalni razvoj kroz INTERREG V-B Jadransko-jonski program transnacionalne suradnje (Interreg Adrion). Na njegovom osmišljavanju radi Fakultet elektrotehnike i računarstva zajedno s još 7 fakulteta odnosno sveučilišta iz jadransko-jonske regije.

Planirani studij će imati široki tematski obuhvat (elektrotehnika, strojarstvo, bioinženjerstvo, kemijsko inženjerstvo, ekonomija, pravo), uz značajnu izbornost. Studij je predstavio profesor Vašak koji je pozvao studente da svojim idejama i prijedlozima pomognu osmisliti što bolji studijski program.

Prezentacije s Info dana možete pogledati na sljedećim linkovima: prezentacija1, prezentacija2.

Autor: Ana Filipović