Konferencija Podržimo održivo_2021 u...

Konferencija Podržimo održivo_2021, u organizaciji Hrvatske gospodarske komore, ugostit će najveća imena održivog razvoja koji će svoja predavanja usmjeriti na ideje o izgradnji boljih rješenja, boljih navika i boljega svijeta.

Jedan od govornika na konferenciji bit će voditelj Studija energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora, prof. dr. sc. Marko Delimar, a raspravi na temu kreiranja održivih zajednica i gradova te promicanja održivosti kroz edukacijski sustav, iz studentske će perspektive pridonijeti studentica 3. godine Studija, Dijana Mijalica.

Konferencija će se održati 16. i 17. rujna 2021. godine u Šibeniku, u Kući umjetnosti Arsen, a događaj će biti moguće pratiti i online (poveznica za prijavu nalazi se ovdje).