Planovi za izvođenje nove akademske...

Nastava u novoj akademskoj godini započet će u ponedjeljak 28. rujna 2020. godine.

Akademski kalendar dostupan je na naslovnici. Zbog epidemioloških ograničenja, nastava će se u održavati u hibridnom modelu – uživo u prostorima Studija te djelomično kao beskontaktna nastava. Bez obzira na oblik izvođenja nastave, sva nastava će se odvijati uživo i u stvarnom vremenu. Detaljne informacije o rasporedu sati te načinu održavanja svakog sata nastave studenti će dobiti kada završe upisi i kada ćemo znati točan broj studenata na svakom predmetu.

Novoupisanim studentima prve godine studija nastava će započeti u ponedjeljak 28. rujna ujutro s predmetom Fizika u Velikoj dvorani. Svi studenti više detalja oko početka nastave mogu pogledati na obavijestima studentima.

Autor: Ana Filipović