Svečana promocija četvrte generacije...

Svečana promocija četvrte generacije inženjera prvostupnika energetskih tehnologija koji su završili sveučilišni preddiplomski Studij energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora održat će se u subotu, 7. svibnja 2022. godine, s početkom u 11.00 sati u multimedijalnoj dvorani Interpretacijskog centra katedrale sv. Jakova "Civitas Sacra" u palači Galbiani (Ulica kralja Tomislava 10) u Šibeniku.

Domaćin ove svečanosti gradonačelnik je grada Šibenika g. Željko Burić, a povjerenstvo za promociju čine rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Damir Boras, dekan FER-a prof. dr. sc. Gordan Gledec, dekan FSB-a prof. dr. sc. Dubravko Majetić i voditelj Studija prof. dr. sc. Marko Delimar.

Za više informacija o našim mladim inženjerima bolje budućnosti pratite naše profile na Facebooku i Instagramu.

Autor: Marko Delimar