FSB dodjeljuje stipendije brucošima...

Fakultet strojarstva i brodogradnje Sveučilišta u Zagrebu (FSB) dodjeljuje stipendije brucošima Studija energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora u Šibeniku!

Ovim natječajem dodjeljuje se pet individualnih stipendija za akademsku godinu 2024./2025. Stipendija iznosi 200 EUR mjesečno, odnosno ukupno 2.000,00 EUR po studentu tijekom razdoblja od deset mjeseci, od rujna 2024. do lipnja 2025. godine.

Na natječaj za dodjelu stipendije mogu se prijaviti redoviti studenti prve godine Studija koji ispunjavaju sljedeće uvjete:

• na državnoj maturi iz obveznih predmeta više razine ostvarili ukupan prosjek ocjena najmanje 3,5.
  • postignuća u izvannastavnim i izvanškolskim aktivnostima.

Natječaj je otvoren 30 dana, do 25. listopada 2024. Prijavite se za stipendije na poveznici ovdje.

Pravilnik o dodjeli stipendija možete pronaći na poveznici ovdje