Posjet Predsjednice Republike...

Predsjednica Republike Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović od 17. do 19. travnja 2018. godine privremeno je svoj Ured preselila u Šibensko-kninsku županiju. Prvoga dana posjetila je Studij energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora u Šibeniku, gdje se susrela sa studentima i nastavnicima, kao i predstavnicima Veleučilišta u Šibeniku i Veleučilišta "Marko Marulić" u Kninu.

Uz Predsjednicu, Studij su posjetili i župan Šibensko-kninske županije Goran Pauk te gradonačelnik Grada Šibenika Željko Burić sa suradnicima. Kratke pozdrave Predsjednici i okupljenim posjetiteljima uputili su voditelj Studija energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora u Šibeniku Marko Delimar, dekanica Veleučilišta "Marko Marulić" u Kninu Lovorka Blažević, dekan Veleučilišta u Šibeniku Ivan Malenica i student treće godine Studija energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora u Šibeniku Luka Budin.

Predsjednica Grabar Kitarović je govorila o važnosti novih studija i novih tehnologija te snažno istakla potrebu stvaranja povoljnih uvjeta za školovanje i zapošljavanje mladih. Nekoliko slika s ovog susreta pogledajte na našoj galeriji na Facebooku.

Autor: Marko Delimar