Svečana promocija pete generacije...

Svečana promocija pete generacije inženjera prvostupnika energetskih tehnologija koji su završili sveučilišni prijediplomski Studij energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora održat će se u subotu, 10. prosinca 2022. u Hrvatskom narodnom kazalištu u Šibeniku, s početkom u 12.00 sati.

Domaćin ove svečanosti gradonačelnik je Grada Šibenika g. Željko Burić, a povjerenstvo za promociju čine rektor Sveučilišta u Zagrebu prof. dr. sc. Stjepan Lakušić, dekan FER-a prof. dr. sc. Vedran Bilas, dekan FSB-a prof. dr. sc. Zdenko Tonković i voditelj Studija prof. dr. sc. Marko Delimar.

Pozivamo obitelj i prijatelje naših prvostupnika te sve naše aktualne i bivše studente da svojim prisustvom uveličaju slavlje svojih kolegica i kolega. Veselimo se vašem dolasku!