Student FER-a i student Studija u...

U organizaciji tvrtke mStart u ožujku je predstavljen natječaj "Inovacijom do poslovne prilike" za akademsku godinu 2016./2017.
Studenti su trebali ponuditi tehnološko rješenje iz područja poslovnih procesa, elektroničkog poslovanja, organizacije, marketinga, unaprjeđenja usluga i robotizirane proizvodnje kao odgovor na postavljene stvarne izazove u poslovanju Agrokora i to na način kako je određeno u uvjetima natječaja.

Na izazov "Energetska učinkovitost proizvodnog pogona Zvijezda" odgovorio je student FER-a Filip Šaina izradom web aplikacije "Arthur" i osvojio prvo mjesto.

Na isti izazov odgovorio je i student dislociranog preddiplomskog sveučilišnog Studija energetske učinkovitosti i obnovljivih izvora u Šibeniku Luka Budin izradom prediktivne analize potrošnje na osnovu povijesnih mjerenih i meteoroloških podataka i osvojio drugo mjesto.

Čestitamo našim studentima!

Autor: Ana Filipović